Mokesčių inspektoriaus padėjėjas

Mokesčių inspektoriaus padėjėjas

Mokesčių inspektoriaus padėjėjas

Pardavimų konsultantas profesija

Mokytis priimami baigę 12 klasių. Specialybė įgyjama per 2 metus.

Būsimi gebėjimai. Sėkmingą mokesčių inspektoriaus padėjėjo darbą lemia geros žinios apie vyriausybės įstatymus mokesčių, muitų ir kitų valstybės įmokų apskaičiavimo ir mokėjimo klausimais, sugebėjimas tvarkyti ir tikrinti mokesčių dokumentaciją. Labai svarbios tokios asmenybės savybės kaip loginis-matematinis mąstymas, kruopštumas, pedantiškumas, atsakomybė ir pan. Mokesčių inspektoriaus padėjėjo darbas reikalauja tikslumo, dėmesingumo bei mokėjimo susikaupti. Tokį darbą sunku sėkmingai dirbti sulėtinto suvokimo ir reakcijos žmonėms, taip pat turintiems rimtų regos sutrikimų ir kt.

Karjera. Mokesčių inspektoriaus padėjėjo profesija yra gana paklausi, nors šios srities tarnautojų poreikį nustato valstybė. Įsidarbinimo galimybes riboja nustatytas darbo vietų skaičius. Tačiau kvalifikuoti specialistai, susipažinę su buhalterinės ir finansinės apskaitos metodais, išmanantys mokesčių sistemą, randa darbo įvairiose įmonėse ir įstaigose, kur reikia tvarkyti buhalterinę ir finansinę dokumentaciją. Mokesčių inspektoriaus padėjėjo profesija gimininga tokioms profesijoms kaip buhalteris, apskaitininkas- kasininkas ir pan. Profesijos socialines garantijas nusako LR įstatymai.

 

Mokomieji dalykai.

 

Specialybės dalykai Bendrakultūriniai dalykai
Valstybės ekonominė politika Estetika
Paslaugų marketingo pagrindai Kūno kultūra
Dokumentų tvarkymas ir apskaita Civilinė sauga
Specialybės užsienio kalba Ekonomikos ir verslo pagrindai
Elektroninis duomenų apdorojimas  
Teisės pagrindai
 
Mokesčių administravimas
 
Buhalterinės apskaitos pagrindai  
Mokesčių apskaičiavimas
ir deklaravimas
 
Kompiuterinė apskaita  
Klientų konsultavimas  
Dokumentų rengimas ir biuro technika  
Verslo etiketas  

 

 

Priėmimas vykdomas Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro Transporto ir verslo skyriuje nuo gegužės 18 d. iki rugsėjo 1 d. su galimybe pratęsti priėmimą, jei lieka laisvų vietų. Priėmimo komisijos kontaktus ir kitą reikalingą informaciją rasite (čia)

 

 

Registracija internetu