Logistas-ekspeditorius

Logistas-ekspeditorius

Logistas-ekspeditorius

Logistas ekspeditorius profesija

Mokytis priimami baigę 10 ir 12 klasių. Įstojus po 10 klasių specialybė įgyjama per 2,5 metus, kartu mokomasi 11-12 klasėse ir įgyjamas vidurinis išsilavinimas. Įstojus po 12 klasių specialybė įgyjama per 1 metus. Praktika įmonėse trunka 12 savaičių.

Būsimi gebėjimai. Siekiantys logisto-ekspeditoriaus kvalifikacijos išmanys krovinių vežimo ir pergaminimo taisykles, gebės tinkamai pasirūpinti prekių ir žaliavų pervežimu ir saugumu, mokės tvarkyti vežimo dokumentus, turės bendravimo su klientais ir užsakovais valstybine bei užsienio kalba įgūdžius, gerai dirbs profesine kompiuterine įranga ir ryšio priemonėmis.

Karjera. Įgiję šią kvalifikaciją, asmenys gali dirbti logistais-ekspeditoriais, logistikos vadybininko padėjėjais krovinių pervežimo įmonėse. Baigus logisto-ekspeditoriaus mokymo programą, mokymąsi galima tęsti pagal aukštojo mokslo verslo ir administravimo studijų krypties programas.

 

Mokomieji dalykai.

Specialybės dalykai Bendrakultūriniai dalykai
Logistika Informacinės technologijos
Logisto darbo organizavimas Kūno kultūra
Tarptautiniai pervežimai Civilinė sauga
Krovinių ekspedijavimas Ekonomikos ir verslo pagrindai 
Prekių mokslas Darbuotojų sauga ir sveikata
Apskaitos pagrindai Specialybė užsienio kalba
Rinkodara Lietuvių  kalbos kultūra ir specialybės kalba
Transporto įmonės veiklos organizavimas Estetika
Teisės pagrindai  
Profesinė etika ir psichologija  
Raštvedyba  
Vadybos pagrindai  
Elektroninis duomenų apdorojimas  

 

Priėmimas vykdomas Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro Transporto ir verslo skyriuje nuo gegužės 18 d. iki rugsėjo 1 d. su galimybe pratęsti priėmimą, jei lieka laisvų vietų. Priėmimo komisijos kontaktus ir kitą reikalingą informaciją rasite (čia)

Registracija internetu