Specialybės

Header 2 tituline

Stojančius po 10 ir 12 klasių kviečiame mokytis šių specialybių:
 
 
Nemokamas mokslas ir profesija - vos per 1 metus!

2017 M. KVIEČIAME MOKYTIS ŠIŲ SPECIALYBIŲ

2018 M. KVIEČIAME MOKYTIS ŠIŲ SPECIALYBIŲ

BAIGUSIEMS 10 KLASIŲ

(mokslas trunka 2,5 ar 3 metus, kartu įgyjamas vidurinis išsilavinimas gimnazijos skyriuje)

BAIGUSIEMS 12 KLASIŲ

(mokslas trunka 1 arba 2 metus)

Suvirintojas

Suvirintojas profesija

Mokytis priimami baigę 10 klasių. Mokslas trunka 3 metus, kartu mokomasi 11-12 klasėse ir įgyjamas vidurinis išsilavinimas.

Būsimi gebėjimai. Specialistas gebės suvirinti ir pjauti konstrukcijas iš juodųjų ir spalvotųjų metalų, tinkamai paruošti metalo paviršių ir suvirinti siūles, išmanys dujinio ir suvirinimo elektra įrengimus, technologijas bei medžiagas, mokės nustatyti suvirinimo siūlės kokybę ir ištaisys defektus.

Karjera. Įgiję kvalifikaciją suvirintojai gali įsidarbinti statybinio, metalo apdirbimo profilio organizacijose, įmonėse ir dirbti individualiai. Baigus suvirintojo mokymo programą, mokymąsi galima tęsti pagal aukštojo mokslo inžinerijos ir inžinerinių profesijų studijų krypties programas.

Skaityti daugiau...

Tarptautinių vežimų vairuotojas-ekspeditorius

Vairuotojas ekspeditorius

Mokytis priimami baigę  12 klasių. Specialybė įgyjama per 2 metus.

Būsimi gebėjimai. Baigę mokymo programą asmenys turės galės vežti krovinius tarptautiniais maršrutais, sugebės tvarktyti krovinių dokumentus muitinės postuose ir sandėliuose, mokės atlikti vidutinio sudėtingumo remonto darbus, dirbti su šiuolaikinėmis informacinėmis ir ryšio priemonėmis, turės stirprius bendravimo užsienio kalba įgūdžius.

Karjera. Dirbti galima įmonėse, kurios užsiima vietinių ir tarptautinių vežimų veikla, o joms reikalingi profesionalūs vairuotojai, galintys aptarnauti vilkikus ir panašaus profilio transporto priemones. Mokslą galima tęsti aukštosiose mokyklose pagal giminiškas studijų programas.

Skaityti daugiau...

Logistas-ekspeditorius

Logistas ekspeditorius

Mokytis priimami baigę 10 ir 12 klasių. Įstojus po 10 klasių specialybė įgyjama per 2,5 metus, kartu mokomasi 11-12 klasėse ir įgyjamas vidurinis išsilavinimas. Įstojus po 12 klasių specialybė įgyjama per 1 metus. Praktika įmonėse trunka 12 savaičių.

Būsimi gebėjimai. Siekiantys logisto-ekspeditoriaus kvalifikacijos išmanys krovinių vežimo ir pergaminimo taisykles, gebės tinkamai pasirūpinti prekių ir žaliavų pervežimu ir saugumu, mokės tvarkyti vežimo dokumentus, turės bendravimo su klientais ir užsakovais valstybine bei užsienio kalba įgūdžius, gerai dirbs profesine kompiuterine įranga ir ryšio priemonėmis.

Karjera. Įgiję šią kvalifikaciją, asmenys gali dirbti logistais-ekspeditoriais, logistikos vadybininko padėjėjais krovinių pervežimo įmonėse. Baigus logisto-ekspeditoriaus mokymo programą, mokymąsi galima tęsti pagal aukštojo mokslo verslo ir administravimo studijų krypties programas.

Skaityti daugiau...

Mokesčių inspektoriaus padėjėjas

Pardavimų konsultantas

Mokytis priimami baigę 12 klasių. Specialybė įgyjama per 2 metus.

Būsimi gebėjimai. Sėkmingą mokesčių inspektoriaus padėjėjo darbą lemia geros žinios apie vyriausybės įstatymus mokesčių, muitų ir kitų valstybės įmokų apskaičiavimo ir mokėjimo klausimais, sugebėjimas tvarkyti ir tikrinti mokesčių dokumentaciją. Labai svarbios tokios asmenybės savybės kaip loginis-matematinis mąstymas, kruopštumas, pedantiškumas, atsakomybė ir pan. Mokesčių inspektoriaus padėjėjo darbas reikalauja tikslumo, dėmesingumo bei mokėjimo susikaupti. Tokį darbą sunku sėkmingai dirbti sulėtinto suvokimo ir reakcijos žmonėms, taip pat turintiems rimtų regos sutrikimų ir kt.

Karjera. Mokesčių inspektoriaus padėjėjo profesija yra gana paklausi, nors šios srities tarnautojų poreikį nustato valstybė. Įsidarbinimo galimybes riboja nustatytas darbo vietų skaičius. Tačiau kvalifikuoti specialistai, susipažinę su buhalterinės ir finansinės apskaitos metodais, išmanantys mokesčių sistemą, randa darbo įvairiose įmonėse ir įstaigose, kur reikia tvarkyti buhalterinę ir finansinę dokumentaciją. Mokesčių inspektoriaus padėjėjo profesija gimininga tokioms profesijoms kaip buhalteris, apskaitininkas- kasininkas ir pan. Profesijos socialines garantijas nusako LR įstatymai.

Skaityti daugiau...

Automobilių kėbulų remontininkas

Mokytis priimami baigę 10 ir 12 klasių. Įstojus po 10 klasių specialybė įgyjama per 3 metus, kartu mokomasi 11-12 klasėse ir įgyjamas vidurinis išsilavinimas. Įstojus po 12 klasių specialybė įgyjama per 2 metus. 

Būsimi gebėjimai. Siekiantys įgauti automobilių kėbulų remontininko specialybę gebės įvertinti automobilio kėbulo techninę būklę, nustatyti defektus, operatyviai ir kokybiškai atlikti automobilio kėbulo priežiūros bei remonto darbus. Būsimas specialistas mokės skaityti brėžinius ir schemas, pats daryti eskizus, atlikti techninius matavimus, parinkti konstrukcines medžiagas; išmanys dujinio ir elektrinio suvirinimo technologijas. 

Karjera. Automobilių kėbulų remontininkas dirba automobilių remonto dirbtuvėse, laboratorijose, automobilių servisuose, autocentruose, autotransporto įmonėse ir įmonėse, kuriose atliekami automobilių kėbulų remonto darbai. 

Skaityti daugiau...

Finansinių paslaugų teikėjas

Finansinių paslaugų teikėjas

Mokytis priimami baigę 10 ir 12 klasių. Įstojus po 10 klasių specialybė įgyjama per 3 metus, kartu mokomasi 11-12 klasėse ir įgyjamas vidurinis išsilavinimas. Įstojus po 12 klasių specialybė įgyjama per 1 metus.
Kvalifikacijos aprašas
Finansinių paslaugų teikėjo kvalifikacija reikalinga norint dirbti finansinių paslaugų teikėju.
Finansinių paslaugų teikėjai tiesiogiai bendrauja su klientais finansų įstaigose priimdami, keisdami ir išmokėdami pinigus ar teikdami finansines paslaugas.

Finansinių paslaugų teikėjai parengia darbo vietą darbui, pristato finansines paslaugas, parduoda banko, draudimo ir kitų finansinių įstaigų produktus, sudaro draudimo sutartis, tvarko klientų grynųjų pinigų priėmimą ir išėmimą iš sąskaitos, čekius, pervedimus, sąskaitas, mokėjimus kredito kortelėmis, mokėjimo nurodymus, sertifikuotus čekius bei atlieka kitas panašias bankines ir finansines operacijas.

Skaityti daugiau...

Registracija internetu