Kodėl verta stoti?

Kodėl verta stoti?

Sveikas, būsimas pirmakursi,

pirmiausia, raginame Tave atsikratyti stereotipų, žvelgti giliau ir savo ateitį projektuoti nebijant visuomenės spaudimo. Gerai apgalvok, ko sieki ir ko reikia, jog būtent Tavo, o ne kažkieno kito, lūkesčiai išsipildytų. Jei neužteks argumentų, atvyk pas mus ir savo akimis išvysk šiuolaikišką ir jaukią  mokymosi aplinką kuriančią profesinę mokyklą Vilniuje.

 

·         NEMOKAMAS MOKSLAS.

Jei esi baigęs 12 klasių ir kol kas neįgijai jokios specialybės kitoje profesinėje ar aukštojoje mokykloje, mokslas Tau nekainuos nė cento. Ne gana to kiekvienas pirmą kartą besimokantis ir aukštus mokymosi rezultatus demonstruojantis mokinys gauna stipendiją.

·         SPECIALYBĖ – PER TRUMPESNĮ LAIKĄ.

Daugelis, pasirinkę aukštąjį mokslą, mokosi 3-4 metus, o vėliau apgailestaujantys dėl praktikos stokos ir mažų įsidarbinimo galimybių jaučiasi nereikalingi ir sugaišę pernelyg daug laiko. Profesinėje mokykloje Tu turi puikią galimybę išmokti amato vos per 1, pusantrų ar  2 metus. Dar viena gera žinia, kad mokymosi metus praleisi ne grauždamas knygas ir kaldamas teoriją, o atlikdamas praktines užduotis, dirbdamas su inovatyvia įranga ir atlikdamas praktikas moderniose Lietuvos ar net užsienio įmonėse.

·         PERSPEKTYVIOS, PAKLAUSIOS SPECIALYBĖS.

Profesinio mokymo centrai kaip niekas kitas glaudžiai bendradarbiauja su darbdaviais, kurie mielai prisideda prie mokymo programų rengimo, priima mokinius į baigiamąsias praktikas. Būtent su įmonių pagalba mes geriausiai jaučiame darbo rinkos pulsą ir kiekvienais metais kviečiame studijuoti itin reikalingų profesijų. Taip atsirado šiuo metu naujausios, java programuotojų, metalo apdirbimo staklininkų, ir kitos inžinerinės pramonės, verslo, transporto, paslaugų ir menų srities mokymo programos.

·         DĖMESYS PRAKTINIAM MOKYMUI.

Mums svarbu, kad mokinys gebėtų atlikti konkrečias darbines užduotis, o darbdaviui nereikėtų gaišti laiko jį papildomai apmokant. Todėl nuo 70 iki 90 procentų viso mokymosi laikotarpio sudaro būtent praktinis mokymas: susipažinus su trumpu teoriniu kursu atliekamos užduotys prie praktinio mokymo stendų, o kai kuriose specialybėse daugiau nei pusę mokymosi laikotarpio sudaro praktika pas darbdavį.

·         MODERNI PRAKTINIO MOKYMO BAZĖ.

2014 . rugsėjo 4 d. iškilmingai buvo atidaryti net du modernūs praktinio mokymo centrai, skirti inžinerinės pramonės, energetikos ir mechatronikos bei IT sričių specialistams mokyti. Investuota bemaž 20 mln. litų tam, kad būtų sukurta ideali edukacinė praktinio mokymo erdvė mūsų mokiniams, aukštųjų mokyklų studentams ir įmonių darbuotojams.

·         SPECIALYBĖ KARTU SU VIDURINIU IŠSILAVINIMU.

Tie, kurie kitose mokyklose baigė 10 klasių, gali toliau mokytis profesinės mokyklos gimnazijos skyriuje. Tokiu būdu specialybės mokymasis trunka 3 metus, nes 11 ir 12 klasėse didesnis dėmesys skiriamas bendrojo lavinimo dalykams ir ruošimuisi laikyti egzaminus, o įgijus vidurinį išsilavinimą belieka per metus užbaigti amato mokymąsi. Štai taip būdamas vos 19 ar 20 metų Tu jau esi jaunasis specialistas ir gali sėkmingai siekti meistriškumo aukštumų.

·         PRAKTIKA UŽSIENYJE.

Nuo 2014 m. Lietuvos profesinės mokyklos kaip ir daugelis aukštųjų mokyklų vykdo Erasmus+ mainų programas, kurių metu jaunieji specialistai stažuojasi užsienio šalyse ir atlieka praktiką įmonėse.

·         LANKSČIOS MOKYMOSI FORMOS.

Jei įsidarbinai pagal specialybę, kurią pasirinkai mokytis, sudaromas lankstus mokymosi grafikas derinant su darbo grafiku, numatomos galimybės užduotis atlikti savarankiškai, esant poreikiui formuojamos vakarinės grupės.

·         STIPENDIJA.

Stipendija skiriama kiekvienam pažangiam, pirmą kartą besimokančiam mokiniui.

·         LENGVATOS NAUDOJANTIS VIEŠUOJU TRANSPORTU.

Kiekvienas mokinys gauna moksleivio pažymėjimą, kuris suteikia nuolaidas naudojantis tarpmiestiniais autobusais ir traukiniais bei lengvatas keliaujant viešuoju transportu mieste.

·         BENDRABUTIS.

Kaina mėnesiui vos 10 arba 15 Eur.

·         B KATEGORIJOS VAIRAVIMO KURSAI.

Mokiniams - nuo 160 iki 240 Eur.

Registracija internetu