Bendrabutis

BENDRABUTIS

Bendra infomacija esamiems ir būsimiems Centro mokiniams, bendrabučio gyventojams
 
Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro bendrabutis įsikūrę adresu Brolių g. 19, Vilnius. Mikrorajone, kuriame yra bendrabutis, sukurta patogi infrastruktūra: intensyvus viešojo transporto judėjimas, iš čia bendrabučio gyventojai gali sparčiai pasiekti Vilniaus miesto oro uostą, autobusų ir traukinių stotis, o į miesto centrą galima nuvykti vos per penkias minutes. Netoliese yra prekybos centras, parkas, galima sportuoti šalia esančios mokyklos stadione. Viešąją tvarką vietovėje užtikrina ten pat esančio policijos komisariato pareigūnai.

Svarbu! Norėdami gauti vietą bendrabutyje apie tai informuokite priėmimo metu ir užpildykite prašymą. Jei jau esate mūsų mokinys ir Jums prireikė gyvenamosios vietos bendrabutyje, kreipkitės į skyriaus, kuriame mokotės, socialinį pedagogą arba administracijos darbuotojus.

Bendrabutyje yra 98 vietos. Viename kambaryje gyvena 2-4 tos pačios lyties asmenys. Pirmumo teisę apsigyventi bendrabutyje turi našlaičiai, kurie, beje, bendrabutyje gyvena visiškai nemokamai. Pirmumo teisė suteikiama ir ne Vilniuje gyvenantiems bei mažas pajamas turinčių šeimų vaikams.

Mėnesinis mokestis už bendrabutį – vos 10,14 eurų! Besimokantys antrą kartą ir dirbantys asmenys už bendrabutį moka 14,48 eurų per mėnesį.

Mokiniai aprūpinami būtiniausiu inventoriumi: lovomis, stalais, kėdėmis, spintelėmis, kai kuriuose kambariuose yra šaldytuvai. Reikalui esant suteikiamas ir patalynės komplektas arba kai kurios jo dalys. Yra internetas, pamokų ruošos kambarys, sporto salė, virtuvės, dušai. Vyksta stalo teniso turnyrai, įvairūs renginiai.

 
 
Kontaktai ir kontaktiniai asmenys
 
Bendrabučio administratorė Rasmutė Butkienė        Bendrabučio auklėtoja Zita Šlimienė   
               Darbo laikas I-V 8:00-16:30                                    Darbo laikas I-V 13:30-22:00              
 
Bendrabučio telefono numeris
(8 5) 216 6614
 
 
Norėdami gauti daugiau informacijos apie bendrabučio skyrimo, nuomos mokėjimo, elgesio taisyklių, nuobaudų tvarką bei bendrabučio gyventojų teises ir pareigas skaitykite arba atsisiųskite bendrabučio nuostatus(ČIA).
Registracija internetu