Naujienos

Header 2 tituline

Stojančius po 10 ir 12 klasių kviečiame mokytis šių specialybių:
 
 
Nemokamas mokslas ir profesija - vos per 1 metus!

Transporto ir verslo skyrius

IŠVYKA Į UAB „TROMINA“

2014 m. spalio 17 d. Transporto ir verslo skyriaus LE-14/1 ir LE-14/2 grupių mokiniai kartu su profesijos mokytoju Edmundu Braziu lankėsi UAB „TROMINA“.

Vienam didžiausių koncernų Lietuvoje „MG Baltic" priklausanti UAB „Tromina" buvo įsteigta 2000 metais. Bendrovės „Tromina" specializacija – kompleksinės logistikos, 3PL (third-party logistics) paslaugos, apimančios:

- sandėliavimą;

- prekių paruošimą prekybai;

- transportavimą;

- paskirstymą;

- apskaitą ir dokumentų išrašymą.

UAB „Tromina“ valdo sandėlius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje. Bendras sandėlių plotas yra 35 000 m2 . Centrinis sandėlis Vilniuje buvo pastatytas 2005 metais, jo plotas yra 29 000 m2 .

Sandėlių valdymui naudojama „Microsoft Navision Axapta“ apskaitos ir verslo valdymo programinė įranga koordinuota su „Warehouse Management System“ sandėlio valdymo programine įranga. UAB „Tromina“ naudojamos technologijos padeda pilnai valdyti didelius prekių srautus bei apskaityti labai plataus asortimento prekes. Šiuo metu bendrovėje dirba daugiau nei 350 profesionalių darbuotojų komanda.

Mokiniai su didžiausiu susidomėjimu klausėsi pasakojimų, o vėliau visiems buvo atsakyta į užduotus klausimus. Mūsų mokiniams buvo pasiūlyta atlikti gamybinę praktiką UAB „TROMINA“ su galimybe įsidarbinti  šioje įmonėje.

Profesijos mokytojas metodininkas
Edmund Brazis

Akimirkos iš ekskursijos....