Naujienos

Header 2 tituline

Stojančius po 10 ir 12 klasių kviečiame mokytis šių specialybių:
 
 
Nemokamas mokslas ir profesija - vos per 1 metus!

Transporto ir verslo skyrius

Esame 15 metų Europos Sąjungos sudėtyje

Gegužės 1 – ąją sukako 15 – ka metų, kai Lietuva yra ES narė. Tapimas šios sąjungos nare Lietuvai suteikė daug galimybių. Tai, pirmiausia, laisvas gyventojų judėjimas, laisvė mokytis ar dirbti bet kurioje ES valstybėje. Tai ir investicijos, fondų veikla. Galima atrasti dar daug privalumų. Tačiau, ką mes žinome apie ES? Jos tikslus, institucijas? Apie ES nares? Šiai informacijai suteikti ar žinioms pagilinti, gegužės 8 d. buvo skirtas renginys, vykęs VTMC IVTS ir TVS. Renginio dalyviai aktyviai diskutavo apie ES institucijų veiklą, Sąjungos privalumus ir trūkumus Lietuvai, Lietuvos parlamentarų veiklą Europos parlamente ir būsimus rinkimus į jį, atliko interaktyvias užduotis.


Gegužės 9 – tą dieną, kaip ir dauguma bendrojo ugdymo ar kitokio profilio įstaigų, 11 – 12 klasės mokiniai dalyvavo Europos egzamine, minint Europos dieną. Geriausiai egzaminą išlaikė bei Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje nugalėtojų diplomais buvo pasveikinti FT-18/1 gr. moksleiviai Gerardas Zmitrovič, Toma Gliaudytė, Deimantė Vilbikaitė. Sveikiname nugalėtojus!
Renginius, skirtus Europos Sąjungai bei Europos egzaminą skyriuose organizavo istorijos mokytoja Sigita Kalesnikaitė bei Natalija Mikšienė.