Naujienos

Header 2 tituline

Stojančius po 10 ir 12 klasių kviečiame mokytis šių specialybių:
 
 
Nemokamas mokslas ir profesija - vos per 1 metus!

Transporto ir verslo skyrius

Savu keliu

Vykdant Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro sudarytos sutarties Nr. 3ESF3-30 numatytus įsipareigojimus bei įgyvendinant projektą „Savu keliu“.
2019 m. gegužės 6 d. 10.00 val. Informacinių ir vizualinių technologijų skyriaus posėdžių salėje vyko paskaita „Narkotinių medžiagų vartojimas: žala ir pagalbos galimybės“. Atliekant mokinių poreikius Centro psichologė Milda Tumėnienė pakvietė Respublikinio priklausomybės ligų centro psichologą Roką Saulevičiaus skaityti pranešimą.


Susirinko Transporto ir verslo, Informacinių ir vizualinių technologijų skyriaus I-II kurso (11-12 kl.) gr. mokiniai. Psichologas paprašė pasilikti posėdžių salėje tik mokiniams tam, kad jie galėtų drąsiai pasisakyti savo nuomones apie psichotropines medžiagas. Psichologas Rokas prisistatęs paaiškino, kad dirba su pacientais, kurie vartoja psichotropines medžiagas apie 10 metų, kurie dažniausiai grįžta prie gydimo-reabilitacijos programos. Psichologas įdomiai išdėstė savo pristatymą, kurį sudarė 16 klausimų su pacientų atsakymais. Pacientai savanoriškai sutiko pasidalinti savo patirtimi. Mūsų mokiniai drąsiai diskutavo, vertino pasisakymus.

Koordinatorė socialinė pedagogė Irina Krupovič