Naujienos

Header 2 tituline

Stojančius po 10 ir 12 klasių kviečiame mokytis šių specialybių:
 
 
Nemokamas mokslas ir profesija - vos per 1 metus!

Transporto ir verslo skyrius

MEPA Projektas - Rinkimai į Europos Parlamentą

Vilniaus technologijų mokymo centras yra projekto „Mokyklos – Europos parlamento ambasadorės dalyvis. Šis pavasaris, kaip niekada, kviečia mus, piliečius, būti pareigingais bei atsakingais. Dalyvavome savivaldos rinkimuose, Prezidento rinkimuose bei dviejuose referendumuose. Gegužės 26 d. vėl keliausime prie balsadėžių - Lietuvoje vyks ne tik Prezidento antro turo, bet ir rinkimai į Europos Parlamentą. Gegužės 23 – 26 dienomis visi ES valstybių piliečiai rinks savo valstybių atstovus į Europos Parlamentą. Nebūkime abejingi ir mes. Ateikime, balsuokime ir kurkime tokią Europą, kokioje norėtumėme gyventi.
Plačiau apie rinkimus į EP rasite www.europarl.europa.eu

Esame 15 metų Europos Sąjungos sudėtyje

Gegužės 1 – ąją sukako 15 – ka metų, kai Lietuva yra ES narė. Tapimas šios sąjungos nare Lietuvai suteikė daug galimybių. Tai, pirmiausia, laisvas gyventojų judėjimas, laisvė mokytis ar dirbti bet kurioje ES valstybėje. Tai ir investicijos, fondų veikla. Galima atrasti dar daug privalumų. Tačiau, ką mes žinome apie ES? Jos tikslus, institucijas? Apie ES nares? Šiai informacijai suteikti ar žinioms pagilinti, gegužės 8 d. buvo skirtas renginys, vykęs VTMC IVTS ir TVS. Renginio dalyviai aktyviai diskutavo apie ES institucijų veiklą, Sąjungos privalumus ir trūkumus Lietuvai, Lietuvos parlamentarų veiklą Europos parlamente ir būsimus rinkimus į jį, atliko interaktyvias užduotis.

Skaityti daugiau...

Savu keliu

Vykdant Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro sudarytos sutarties Nr. 3ESF3-30 numatytus įsipareigojimus bei įgyvendinant projektą „Savu keliu“.
2019 m. gegužės 6 d. 10.00 val. Informacinių ir vizualinių technologijų skyriaus posėdžių salėje vyko paskaita „Narkotinių medžiagų vartojimas: žala ir pagalbos galimybės“. Atliekant mokinių poreikius Centro psichologė Milda Tumėnienė pakvietė Respublikinio priklausomybės ligų centro psichologą Roką Saulevičiaus skaityti pranešimą.

Skaityti daugiau...

Paskaita mokiniams SEB banke

2019 m. balandžio 17 d. Vilniaus technologijų mokymo centro Transporto ir verslo skyriaus finansinių paslaugų teikėjo modulinė programos grupių mokiniai lankėsi centrinėje SEB banko būstinėje (Gedimino pr. 12, Vilnius). Jos metu mokiniai susipažino su banko darbuotojų darbo ir poilsio zona, sporto sale. Mokiniai taip pat pamatė, kur dirba ir priima svarbius sprendimus AB SEB banko prezidentas. Konferencijų salėje banko verslo klientų projektų vadovas Rokas Žemaitis ir mobilios komandos vadybininkė Aira Švailaitė supažindino mokinius su verslo finansais ir įmonių finansavimo galimybėmis, kaip atrodo asmeninių finansų biudžetas ir kaip efektyviai jį valdyti, papasakojo apie asmeninių finansų svarbą kiekvienai šeimai, namų ūkiui. Diskusijos metu apklausus mokinius paaiškėjo, kad labiausiai juos nustebino pragyvenimo išlaidų dydis bei tai, kaip sunku yra taupyti. Tačiau žmogus turi išmokti tvarkytis su savo pinigais pirmiausia dėl savęs, nes nuo to priklauso jo ateitis.

Skaityti daugiau...

Virvės traukimo varžybose – III vieta

2019-04-10 Pasieniečių mokykloje, vykusiose Vilniaus regiono profesinio mokymo įstaigų virvės traukimo varžybose, Vilniaus technologijų mokymo centro mokiniai užiemė III vietą. Varžybose dalyvavo septynios komandos.Virvės traukikų komandą galėjo sudaryti penki vaikinai, kurių bendras svoris neviršija 500 kg arba penki vaikinai ir dvi merginos (520 kg). Varžybos vyko dviejuose pogrupiuose, ratų sistema. Iš pogrupio į kitą etapą pateko po dvi daugiausiai pergalių pasiekusias komandas. Besivaržančios ekipos tarpusavyje virvę traukė iki dviejų pergalių.

Skaityti daugiau...